Головна » Статті » Запчастина для автомобіля Volvo (part 20375662)

Запчастина для автомобіля Volvo (part 20375662)

Опубліковано 14 вересня 2015

Не рідко є такі запчастини, які важко знайти в продажу, продаються тільки комплектом або доводиться чекати доставку дуже довго.

Нещодавно до нас звернулася компанія з вантажоперевезень з проханням розробити відсутню кришку для вантажівки VOLVO. Виявляється, в Україні такої запчастини ніде немає в продажу. Єдине, що у них було для створення 3D моделі це розламаний оригінал кришки.

Досвід показав, що процес створення моделі не такий вже й простий, особливо, якщо це реверсний інжиніринг. На першій примірці з’ясувалося, що зразок був погнутий. Тому перший прототип ми зробили теж гнутим, а потрібно було зробити рівним. Наступною проблемою стало те, що і оригінал, і наша модель виявилися надто гнучкими і деформувалися під тиском проводів і внутрішніх елементів. Тоді ми вирішили зробити новий дизайн цієї кришки, щоб вона була досить міцною, щоб утримувати всі елементи всередині коробки. До того ж дизайн кришки зробили в більш сучасному стилі.

Всього знадобилося 7 ітерацій, щоб отримати фінальний зразок деталі. Він вийшов міцніше оригіналу, і виконаний в сучасному стилі. Замовник залишився дуже задоволений.
Дану деталь можна придбати у нашому магазині.