Головна » Замовлення

Замовлення

e-mail

E-mail:

Зробіть замовлення, надіславши нам електронний лист, з описом замовлення і вкладеним файлом моделі. Можете просто вказати ваші контактні дані і короткий опис того, що ви хочете зробити. У будь-якому випадку, перед виконанням замовлення, наші менеджери зв’яжуться з вами і уточнять всі деталі.

Виртуальний принтер

Віртуальный принтер:

Завантажте вашу модель в віртуальний принтер, виберіть потрібні параметри (орнамент заповнення, матеріал, колір, щільність заповнення). Принтер в автоматичному режимі розрахує вартість * виконання вашого замовлення. Вам прийде електронний лист з посиланням, пройшовши по якій ви зможете подивитися як буде друкуватися ваша модель, з усіма “підтримками” і допоміжними матеріалами. Підтвердіть замовлення, поставте “галочку” у віртуальному чеку з вартістю. Після підтвердження, наш менеджер перевірить чи правильно вибрані всі параметри і обов’язково зв’яжеться з вами перед виконанням замовлення.

* За замовчуванням принтер розраховує вартість при друку з товщиною шару 0.1 мм, тому кінцева вартість продукту може відрізнятися як в позитивну, так і в негативну сторону. Якщо вам потрібна інша товщина шару, повідомте про це менеджеру, коли він зв'яжеться з вами.