Головна » Послуги

Послуги

3D Друк

3D Друк

Опис:

Технологія FFF дозволяє створювати моделі, функціональні прототипи та кінцеві деталі з стандартних, конструкційних та високоефективних термопластиків. Це єдина технологія тривимірного друку, що використовує термопластики виробничого класу, що забезпечують механічну, термічну і хімічну міцність деталей.

Параметри:

Товщина шару: от 0.05мм до 0.25мм
Діаметр сопла: 0.3мм
Точність: X,Y – 0.1мм, Z- 0.1мм
Матеріали: ABS, PLA, Нейлон та інші…
Область друку: 200мм х 200мм х 140мм

Ціна:

Від 6.8грн./см3*

*Ціна розраховується з урахуванням багатьох факторів: витрачена електроенергія, вартість витратних матеріалів, кількість трудогодин і т.д. І чим більше замовлення, тим ближче вартість до 6.8грн./см3 (як правило при друку від 100см3 і більше ціна досягає зазначеного мінімуму). Також можуть бути знижки на 3D друк, при замовленні у нас дизайну. Ви можете дізнатись ціну, завантаживши модель в наш віртуальний принтер, або приславши її нам по ел.почті.

Фрезерування

3d-frezerovka

Опис:

Фрезерування у т.ч. складних поверхонь з дерева, оргскла та в принципі будь-якого материалу, який м’якше. Станок має 3 ступеня свободи, тому найбільш оптимально виготовлення барельєфів і плоских деталей.

Параметри:

Товщина шару: от 0.1 мм до 1 мм
Діаметр фрез: 0.9мм, 3 мм та інші
Точність: X,Y,Z – 0.1мм
Матеріали: Дерево, оргстекло та інше…
Максимальний розмір: 250мм х 350мм х 50мм

Ціна:

50 грн./година работы + вартість матеріалу (або ваш матеріал).

Промисловий дизайн

Промисловий дизайн

Опис:

Як правило, використовується для створення функціональних речей: частини приладів, інструменти, макети будівель, корпуси та інші об’єкти невисокої геометричної складності.

Можливий виїзд до замовника та моделювання в його присутності (у даному випадку додатково оплачуються витрати на відрядження). Як правило, швидкість виконання замовлення залежить від складності моделі і займає від 15 хвилин до 2-3 робочих днів. Чи можемо створити модель по словесному / функціональному / технічним описом, кресленням, ескізами.

Ціна:

200 грн./год.

Механічне шліфування

dremel_4000_1_45_f0134000jc_images_5503809._S

Опис:

Видалення допоміжного матеріалу. Обробка поверхні пластмасового виробу різними абразивними засобами (шліфувальна машина, наждачний папір, газовий паяльник і т.д.)

Ціна:

200 грн./година роботи + вартість витратних матеріалів.

Хімічне полірування

polirovka

Опис:

Обробка поверхні пластмасового виробу розчинником дозволяє досягти блискучої, глянцевої поверхні. Для збереження точної геометрії моделі можлива обробка моделі пензлем.

Ціна:

200 грн./година роботи + вартість витратних матеріалів