Головна » news » В Києві вже вдруге буде проводитися 3D Print Confernce

В Києві вже вдруге буде проводитися 3D Print Confernce

Опубліковано 22 липня 2015

 

3D Print Conference. Kiev – тривимірний світ можливостей

 

10 вересня на головній арені країни – НСК «Олімпійський» – відбудеться 3D Print Conference, під час якої підприємці і розробники ознайомляться з новими способами впровадження технології, а також отримають свіжу інформацію від іноземних та вітчизняних фахівців, що працюють в цій галузі.

 

В останні кілька років 3D-друк перетворився із забавної, розважальної теми для створення виробів і рукоділля, в промислову галузь, можливості якої використовуються в архітектурі, дизайні і рекламі.

 

Як показала минулорічна 3D Print Kiev, необхідність модернізації свого бізнесу усвідомлюють і багато українських підприємців. Однак, освоєння нового напрямку не дається легко, і навіть справжнім профі складно швидко інтегрувати технологію в свій бізнес.

 

Користуючись досвідом проведення заходів серії 3D Print в Баку, Санкт-Петербурзі і Алма-Ати, українські компанії отримають величезну фору, так як тут конференція пройде вже другий рік поспіль і успішних проектів, які будуть представлені на 3D Print Kiev, стало в рази більше.

 

Тому, щоб структурувати весь обсяг інформації, 3D Print Kiev розширюється на три тематичні майданчики: виставкову зону, зону конференцій і майданчик для практичних занять і майстер-класів.

 

Конференція

 

Традиційно головний майданчик 3D Print Conference, спікерами якої стануть виробники 3D-принтерів, іноземні та вітчизняні підприємці, розробники ПЗ і фахівці з впровадження 3D-друку в нові галузі промисловості.

 

В першу чергу ця конференція буде корисна:

 • Ювелірним дизайнерам: тут ви зможете почерпнути натхнення для нових проектів і дізнатися про те, як створити власну лінію аксесуарів з мінімальними витратами.
 • Розробникам програмного забезпечення: на конференції обговорять свіже ПЗ для 3D-принтерів і моделювання.
 • Менеджерам проектів: в числі доповідей – успішні стратегії для оптимізації і прискорення роботи креативних агентств і дизайнерських студій.
 • Дизайнерам: кожен виступ спікерів супроводжується воркбукамі і скетчами для кращого розуміння процесу роботи з 3D-друком.
 • Архітекторам: тут ви побачите вже готові проекти будинків і зустрінетеся з замовниками, зацікавленими в створенні подібних макетів.
  Секція майстер-класів

 

Слід зазначити, що 3D Print Conference створювалася в першу чергу для обміну знаннями, кооперації новачків і загартованих 3D-друкарів. Тому в рамках 3D Print відбудеться серія навчальних воркшопів для кожного незалежно від рівня підготовки:

 • Базові тренінги для старту роботи з 3D-принтером.
 • Майстер-класи для любителів і власників власного агрегату.
 • Воркшопи для роботи з додатками і секретні банки 3D-моделей.
 • Тренінги та кейси по оптимізації друку для представників компаній.
 • Виставковий зал

3D Print Kiev стане своєрідною ярмарком вакансій, майданчиком для пошуку замовлень і підрядників, а також тестування різноманітних зразків техніки, зібраних в рамках демо-зони.

 

Тут будуть представлені:

 • Нові моделі 3D-принтерів.
 • Мобільні пристрої для 3D-сканування.
 • Комплектуючі для принтерів і матеріали для друку.
 • зона розваг.

Щоб не відволікати дорослих від важливих тренінгів та доповідей, на конференції підготовлені розваги і для самих маленьких 3Dдрукарів: роздруковані роботи, інтерактивні програми та приємні подарунки.

Крім того, в перервах між воркшоп і виступами, учасники 3D Print Conference зможуть обмінятися враженнями в неформальній обстановці на спеціально приготованому фуд-корті з 3D-баром, де кожен келих для більшої атмосферности буде спеціально надрукований на 3D-принтері.

 

Давайте почнемо бачити можливості в тривимірному світі.

 

Чекаємо вас на 3D Print Conference. Kiev!