Головна » news » У Києві буде проводитися 3D Print Conference 2016

У Києві буде проводитися 3D Print Conference 2016

Опубліковано 28 червня 2016

 

На 3DPrintConferenceKiev 2016 з’їдуться провідні експерти 3D-друку з усього світу.

 

3D-друк дозволяє, в залежності від сфери застосування, скоротити терміни виготовлення продукції до 80% і знизити вартість виробництва до 73%. Всі розвинені країни сьогодні широко використовують переваги даної технології. Україна також не відстає від трендів сучасності і починає активно розвивати інноваційні напрямки.

 

16 вересня 2016 року на території головної арени країни – НСК «Олімпійський» – відбудеться третя міжнародна виставка-конференція передових технологій 3D-друку і сканування – 3DPrintConferenceKiev. На грандіозному столичному заході зберуться провідні експерти з усього світу, щоб обговорити питання розвитку та впровадження адитивних технологій в Україні.

 

Дата проведення події була вибрана не випадково. Конференція, присвячена аддитивним технологіям, приурочена до Міжнародного дня миру, який ООН запропонувало відзначати у другій половині вересня. Організатори конференції вважають, що саме наука може стерти кордони держав і об’єднати людей різних національностей і віросповідань в єдиному пориві вдосконалення інноваційних технологій. 3DPrintConferenceKiev є яскравим підтвердженням, що розвиток неможливий без обміну досвідом та тісної співпраці з іншими країнами.

 

При цьому організатори є патріотами своєї країни і щороку дивують учасників оригінальними сюрпризами. У 2014-му на заході за допомогою 3D-принтера був виготовлений найбільший герб України. На минулій конференції вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні, надрукувавши тематичний пам’ятник з гіпсу. Цього року організатори пообіцяли реалізувати ще більш складний і масштабний проект, подробиці якого поки тримаються в секреті.

 

Грандіозна подія 3DPrintConferenceKiev висвітлюється найбільшими українськими ЗМІ, так як конференція дає істотний імпульс до розвитку перспективного напряму економіки країни.

 

В рамках заходу 3DPrintConferenceKiev відбудуться:

 

  1. Конференція, де найсильніші гравці ринку 3D-друку на прикладах реальних кейсів розкажуть про застосування адитивних технологій в галузі медицини, будівництва, харчової промисловості, ювелірного мистецтва, авто- і авіабудування, моди і т. Д. Тут також розглянуть теми, як використовувати 3D-друк для розвитку власного бізнесу.
  2. Майстер-класи для тих, хто бажає стати досвідченим фахівцем і застосовувати навички 3D-друку і моделювання у своїй професійній діяльності.
  3. Виставка, де будуть представлені кращі світові розробки, інноваційне обладнання, комплектуючі та матеріали для 3D-друку. Тут можна буде протестувати роботу новітніх 3D-принтерів і сканерів, а також знайти партнерів по бізнесу.
  4. Дитячий майстер-клас 3DKids – спеціальна освітня програма для підростаючих розробників, які в майбутньому стануть особливо затребуваними на ринку праці.

 

 

Уже третій рік поспіль 3DPrintConferenceKiev стає майданчиком для обміну досвідом, укладення партнерських угод, а також розвитку і популяризації 3D-друку і сканування. Івент охоплює всілякі сегменти адитивних технологій, тому тут буде цікаво студентам, які хочуть розвивати професійні навички, успішним підприємцям, які хочуть вивести свій бізнес на якісно новий рівень, а також науковим діячам, інвесторам, розробникам, стартаперам і т. Д.

 

Організатор конференції – компанія Smile-Expo – є лідером в сфері проведення масових заходів міжнародного рівня. На її рахунку більше 130 успішних подій, спрямованих на просування інновацій, причому не тільки в Україні, але і в інших країнах світу.

 

За словами організаторів, 3D Print Conference Kiev з кожним роком стає все популярнішим, а значить, в цьому році НСК «Олімпійський» збере ще більше учасників, зацікавлених у розвитку адитивних технологій.

 

Слідкуйте за новинами!